Çağrı Merkezi: 0 850 885 07 71

İade ve Değişim

*İnternet Pazaryerleri “TRENDYOL, HEPSİBURADA vs.” aracılığıyla yapılan alışverişlerinizde değişim yapılamamaktadır. İade prosedürlerinde PLATFORMLARIN belirttiği kurallar geçerlidir. İşlemlerinizi alışveriş yaptığınız platform üzerinden başlatarak takip etmeniz gerekmektedir. 

4 MADDEDE www.gokhantalay.com‘ DA DEĞİŞİM VE İADE NASIL OLUR?

-Siparişinizi teslim aldığınız günü takip eden 14 gün içerisinde, ürününüzü ev ortamı gibi ürüne zarar vermeyecek ve tekrar kullanılabilirlik özelliğini kaybetmeyeceği bir ortamda deneyin.

-Değişim/iade yapmaya ihtiyaç duyarsanız kutu içerisinden çıkan faturanızın arka yüzündeki formu eksiksiz doldurarak talebinizin detayını yazmanız ve faturanızı tüm nüshalarıyla kutunun içerisinde koymanız gerekmektedir.

-Ürünle birlikte gelen aksesuar vs. varsa orijinal kutusunun içerisine ekleyerek size gönderildiği şekilde düzgünce paket haline getirin. Kutuya zarar gelmeyecek şekilde (üzerine bant yapıştırmadan, size iletildiği gibi poşetleyerek) kargo firmasına teslim edebilirsiniz. Kutu üzerine bant/kargo barkodu yapıştırılmış veya paketlenmeden gönderilen ürünler, işleme alınmadan tarafınıza geri gönderilecek ve kargo ücreti size ait olacaktır.

- Sürat Kargon ile gönderilerde, anlaşma kodumuzu kullanarak ürününüzü karşı ödemeli olarak bize geri yönlendirebilirsiniz. Başka bir kargo firması tercih etmeniz durumunda ise kargo ücreti size ait olacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

-Değişim talep eden müşterilerimiz; değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza gönderdiğinizde kargo ücreti firmamıza ait olacaktır. Yeni talep ettiğiniz ürün tarafınıza gönderilirken ise kargo ücreti size ait olacaktır. Anlaşmalı kargo firmasının belirlediği standart kargo ücretini ödeyerek yeni ürününüzü teslim alabilirsiniz.

-İade talep eden müşterilerimiz; Ürününüzü Sürat Kargo aracılığıyla firmamıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ücret iadesi, standart kargo fiyatı ürün bedelinizden düşülerek yapılacaktır. Ücretin iadesi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermekte, bu süreçten firmamız sorumlu değildir.Kredi kartıyla yapılan ödemelerinizin iadesi İyzico altyapısıyla kartınıza aktarılmaktadır. İade ödemenizi kart ekstrenizde İyzico adıyla bulabilirsiniz.

-OUTLET VE FIRSAT ürünlerimizde değişim yapılmakta ancak iade YAPILMAMAKTADIR.

 

İade Adresi;

6119 Sk. No:13/4-5 Işıkkent- Bornova / İZMİR.